Панель бічна Devit Katarina 18080131N 80 см для ванн 180x80 см

- В наявності
- Код: AG-328105
1 050 ₴
+380 (96) 930-30-22
- +380 (93) 930-30-22
- +380 (95) 930-30-22
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бренд - DEVIT
Країна - Італія
Колекції - Katarina
Колір - білий
Матеріал - акрил
Поверхня - глянцева
Стиль - мінімалізм
Форма - прямокутна
Застосування - Ванна
Розмір (Дхшхв), мм - 30×530×780
Категорія - Панелі для ванн
Установка - пристінна
Комплектація - з кріпленням, панель
Filters Warranty - 10 років
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Devit |
| Країна виробник | Італія |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 780 мм |
| Ширина | 530 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Filters Warranty | 10 років |
| Вага | 3.0000030000030002 кг |
| Категорія | Панелі для ванн |
| Колекції | Katarina |
| Комплектація | з кріпленням, панель |
| Матеріал | акрил |
| Наявність | складська позиція |
| Поверхня | глянцева |
| Застосування | Ванна |
| Стиль | мінімалізм |
| Установка | пристінна |
| Форма | прямокутна |
| Колір | білий |
| палети | 0.1 шт. |
- Ціна: 1 050 ₴

