Панель бічна Devit Sigma 750 мм для ванн 16075130N

- В наявності
- Код: AG-328110
803 ₴
+380 (96) 930-30-22
- +380 (93) 930-30-22
- +380 (95) 930-30-22
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бренд - DEVIT
Країна - Італія
Колекції - Sigma
Колір - білий
Матеріал - акрил
Поверхня - гладка
Стиль - модерн
Форма - прямокутна
Застосування - Ванна
Розмір (Дхшхв), мм - 530×735
Установка - пристінна
Комплектація - ніжки, рама
Категорія - Панелі для ванн
Filters Warranty - 10 років
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Devit |
| Країна виробник | Італія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Filters Warranty | 10 років |
| Вага | 3.0000030000030002 кг |
| Категорія | Панелі для ванн |
| Колекції | Sigma |
| Комплектація | ніжки, рама |
| Матеріал | акрил |
| Наявність | складська позиція |
| Поверхня | гладка |
| Застосування | Ванна |
| Стиль | модерн |
| Установка | пристінна |
| Форма | прямокутна |
| палети | 0.1 шт. |
| Висота | 530 мм |
| Ширина | 735 мм |
| Основні | |
| Колір | Білий |
- Ціна: 803 ₴

