Тримач паперу Emco Loft без кришки, чорний мат 0500 133 01
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бренд - EMCO
Країна - Німеччина
Колекції - Loft
Колір - чорний
Матеріал - метал
Поверхня - матова
Стиль - модерн
Форма - прямокутна
Застосування - Ванна
Розмір (Дхшхв), мм - 24×128×100
Категорія - Тримачі туалетного паперу
Комплектація - бумагодержатель
Вид - бумагодержатель без кришки
Спосіб установки - підвісна (настінна)
Кількість елементів - 1x
Filters Гарантія - 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Emco |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота | 24 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Матеріал | Метал |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 128 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Filters Warranty | 12 місяців |
| Вага | 1.0 кг |
| Вид | бумагодержатель без кришки |
| Категорія | Тримачі туалетного паперу |
| Кількість елементів | 1x |
| Колекції | Loft |
| Комплектація | бумагодержатель |
| Наявність | складська позиція |
| Поверхня | матова |
| Застосування | Ванна |
| Спосіб установки | підвісна (настінна) |
| Стиль | модерн |
| Форма | прямокутна |
| палети | 0.01 шт. |
- Ціна: 3 484,80 ₴


