Компакт Kolo Solo S7921800U
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бренд - KOLO
Країна - Польща
Колекції - Solo
Колір - білий
Матеріал - фаянс
Поверхня - глянцева
Стиль - мінімалізм
Форма - овальна
Розмір (Дхшхв), мм - 740×355×670
Категорія - Компакти
Комплектація - кришка, бачок, кріплення
Злив води в каналізацію - горизонтальний
Колір кришки - білий
Матеріал петель - метал
Колір петель - хром
Установка - напольный
Підведення води - нижній
Тип зливу води - подвійний 3/6л
Зливна воронка унітазу - по центру
Кришка для унітазу - поліпропілен
За типом закриття - звичайне закриття
Filters Warranty - 7 років
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kolo |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Білий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 740 мм |
| Довжина | 670 мм |
| Ширина | 355 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Filters Warranty | 7 років |
| Вага | 27.000027000027 кг |
| Категорія | Компакти |
| Колекції | Solo |
| Комплектація | кришка, бачок, кріплення |
| Кришка для унітазу | поліпропілен |
| Матеріал | фаянс |
| Матеріал петель | метал |
| Наявність | складська позиція |
| За типом закриття | звичайне закриття |
| Поверхня | глянцева |
| Підведення води | нижній |
| Злив води в каналізацію | горизонтальний |
| Зливна воронка унітазу | по центру |
| Стиль | мінімалізм |
| Тип зливу води | подвійний 3/6л |
| Установка | підлоговий |
| Форма | овальна |
| Колір кришки | білий |
| Колір петель | хром |
| палети | 0.11 шт. |
- Ціна: 4 293 ₴



