Kludi 802009100 COCKPIT DISCOVERY 400 Душова система для душу
Доставка 0 грн.

- В наявності
- Код: AG-429548
60 689 ₴
+380 (96) 930-30-22
- +380 (93) 930-30-22
- +380 (95) 930-30-22
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бренд - Kludi
Країна - Німеччина
Колекції - Cockpit
Колір - білий, хром
Матеріал - пластик, латунь
Поверхня - гладка, глянсова
Стиль - сучасний
Форма - дизайнерська
Застосування - Ванна
Розмір (Дхшхв), мм - 1115×550×150
Filters Гарантія - 2 роки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kludi |
| Країна виробник | Німеччина |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1115 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Ширина | 550 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Filters Warranty | 2 роки |
| Вага | 9.000009000009 кг |
| Колекції | Cockpit |
| Матеріал | пластик, латунь |
| Наявність | складська позиція |
| Поверхня | гладка, глянсова |
| Застосування | Ванна |
| Стиль | сучасний |
| Форма | дизайнерська |
| палети | 0.03 шт. |
- Ціна: 60 689 ₴



