Раковина Geberit 124090000 iCon 90 см
Доставка 0 грн.

- В наявності
- Код: AG-430421
16 470 ₴
+380 (96) 930-30-22
- +380 (93) 930-30-22
- +380 (95) 930-30-22
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бренд - Geberit
Країна - Швейцарія
Колекції - iCon
Колір - білий
Матеріал - фарфор
Поверхня - гладка
Стиль - мінімалізм
Форма - прямокутна
Застосування - Ванна
Розмір (Дхшхв), мм - 155×900×485
Категорія - Раковини
Установка - настінна
Комплектація - раковина
Кількість отворів для змішувача - 1
Розташування отвори змішувача - по центру
Filters Гарантія - 5 років
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Geberit |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Filters Warranty | 5 років |
| Вага | 25.699673614145098 кг |
| Висота | 155 мм |
| Довжина | 485 мм |
| Категорія | Раковини |
| Кількість отворів для змішувача | 1 |
| Колекції | iCon |
| Комплектація | раковина |
| Матеріал | фарфор |
| Наявність | складська позиція |
| Поверхня | гладка |
| Застосування | Ванна |
| Розташування отвори змішувача | по центру |
| Стиль | мінімалізм |
| Установка | настінна |
| Форма | прямокутна |
| Ширина | 900 мм |
| палети | 0.17 шт. |
- Ціна: 16 470 ₴





