Душова двері PRIMERA Frame SDC1012
Доставка 0 грн.

- В наявності
- Код: AG-292837
12 479 ₴
+380 (96) 930-30-22
- +380 (93) 930-30-22
- +380 (95) 930-30-22
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бренд - PRIMERA
Країна - Італія
Колекції - Frame
Колір - хром, прозоре скло
Матеріал - скло
Поверхня - гладка
Стиль - мінімалізм
Форма - прямокутна
Розмір (Дхшхв), мм - 1900×1200
Категорія - Душові двері
Фурнітура (ручки, петлі) - хром
За типом закривання - розсувна
Конструкція - двері і нерухома частина
Скло - прозоре
Кріплення дверей - Петлі
Установка - в нішу
Комплектація - душові двері
Filters Гарантія - 5 років
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Primera |
| Країна виробник | Італія |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1900 мм |
| Ширина | 1200 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Filters Warranty | 5 років |
| Вага | 37.99969600243198 кг |
| Категорія | Душові двері |
| Колекції | Frame |
| Комплектація | душові двері |
| Конструкція | двері та нерухома частина |
| Кріплення дверей | Петлі |
| Матеріал | скло |
| Наявність | складська позиція |
| За типом закривання | розсувна |
| Поверхня | гладка |
| Скло | прозоре |
| Стиль | мінімалізм |
| Установка | у нішу |
| Форма | прямокутна |
| Фурнітура (ручки, петлі) | хром |
| Колір | хром, прозоре скло |
| палети | 0.1 шт. |
- Ціна: 12 479 ₴


