Компакт Kolo Freja L79046000 Premium
Вернем300г

- В наявності
- Код: AG-353725
5 958 ₴
+380 (96) 930-30-22
- +380 (93) 930-30-22
- +380 (95) 930-30-22
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бренд - KOLO
Країна - Польща
Колекції - Freja
Колір - білий
Матеріал - акрил
Поверхня - гладка
Стиль - мінімалізм
Форма - овальна
Розмір (Дхшхв), мм - 780×355×630
Категорія - Компакти
Комплектація - кришка, унітаз, кріплення
Інші параметри - Плавне опускання
Кришка для унітазу - дюропластів
Колір кришки - білий
За типом закриття - плавне закриття
Установка - напольный
Підведення води - нижній
Тип зливу води - подвійний 3/6л
Злив води в каналізацію - косою
Filters Warranty - 7 років
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kolo |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Білий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 780 мм |
| Довжина | 630 мм |
| Ширина | 355 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Filters Warranty | 7 років |
| Вага | 28.99979700142099 кг |
| Інші параметри | Плавне опускання |
| Категорія | Компакти |
| Колекції | Freja |
| Комплектація | кришка, унітаз, кріплення |
| Кришка для унітазу | дюропластів |
| Матеріал | акрил |
| Наявність | складська позиція |
| За типом закриття | плавне закриття |
| Поверхня | гладка |
| Підведення води | нижній |
| Злив води в каналізацію | косий |
| Стиль | мінімалізм |
| Тип зливу води | подвійний 3/6л |
| Установка | підлоговий |
| Форма | овальна |
| Колір кришки | білий |
| палети | 0.11 шт. |
- Ціна: 5 958 ₴



