Раковина Devit Ovale 1522136
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бренд - DEVIT
Країна - Італія
Колекції - Ovale
Колір - білий
Матеріал - кераміка
Поверхня - глянцева
Стиль - модерн
Форма - овальна
Застосування - Ванна
Розмір (Дхшхв), мм - 195×555×485
Категорія - Раковини
Установка - в стільницю (врізна)
Комплектація - раковина
Кількість отворів для змішувача - 1
Інші параметри - Перелив
Розташування отвори змішувача - по центру
Спеціальне покриття кераміки - Extra Clean
Filters Warranty - 25 років
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Devit |
| Країна виробник | Італія |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Filters Warranty | 25 років |
| Вага | 9.000009000009 кг |
| Висота | 195 мм |
| Довжина | 485 мм |
| Інші параметри | Перелив |
| Категорія | Раковини |
| Кількість отворів для змішувача | 1 |
| Колекції | Ovale |
| Комплектація | раковина |
| Матеріал | кераміка |
| Наявність | складська позиція |
| Поверхня | глянцева |
| Застосування | Ванна |
| Розташування отвори змішувача | по центру |
| Спеціальне покриття кераміки | Extra Clean |
| Стиль | модерн |
| Установка | в стільницю (врізна) |
| Форма | овальна |
| Ширина | 555 мм |
| палети | 0.07 шт. |
- Ціна: 2 859 ₴




