Полотенцесушитель Zehnder ABE-090-050/TF/BT Virando Electric Bluetooth Електорушникосушка
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бренд - Zehnder
Країна - Німеччина
Колір - білий
Матеріал - сталь
Поверхня - глянцева
Стиль - модерн
Форма - прямокутна
Розмір (Дхшхв), мм - 74×500×918
Категорія - Рушникосушки
Поворотний - немає
Установка - настінна
Тип рушникосушки - електричні
Filters Гарантія - 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zehnder |
| Країна виробник | Німеччина |
| Колір | Білий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 74 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Filters Warranty | 12 місяців |
| Вага | 11.210008295406139 кг |
| Довжина | 918 мм |
| Категорія | Рушникосушки |
| Матеріал | сталь |
| Наявність | складська позиція |
| Поверхня | глянцева |
| Поворотний | немає |
| Стиль | модерн |
| Тип рушникосушки | електричні |
| Установка | настінний |
| Форма | прямокутна |
| палети | 0.1 шт. |
- Ціна: 20 075,54 ₴


