Раковина на стільницю DEVIT LAGUNA 1011110 з керамічним донним клапаном (2 пак)

- В наявності
- Код: AG-430957
8 319 ₴
+380 (96) 930-30-22
- +380 (93) 930-30-22
- +380 (95) 930-30-22
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бренд - DEVIT
Країна - Італія
Колекції - Laguna
Колір - білий
Матеріал - кераміка
Поверхня - гладка
Стиль - сучасний
Форма - овальна
Застосування - Ванна
Розмір (Дхшхв), мм - 150×600×400
Filters Warranty - 25 років
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Devit |
| Країна виробник | Італія |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 150 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Filters Warranty | 25 років |
| Вага | 13.000013000012999 кг |
| Довжина | 400 мм |
| Колекції | Laguna |
| Матеріал | кераміка |
| Наявність | складська позиція |
| Поверхня | гладка |
| Застосування | Ванна |
| Стиль | сучасний |
| Форма | овальна |
| палети | 0.05 шт. |
- Ціна: 8 319 ₴


