Компакт Kolo Freja L79201
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бренд - KOLO
Країна - Польща
Колекції - Freja
Колір - білий
Матеріал - фарфор
Поверхня - гладка
Стиль - мінімалізм
Форма - овальна
Розмір (Дхшхв), мм - 780×354×640
Категорія - Компакти
Комплектація - кришка, унітаз, бачок
Колір кришки - білий
Установка - напольный
Підведення води - нижній
Тип зливу води - подвійний 3/6л
Зливна воронка унітазу - по центру
Кришка для унітазу - поліпропілен
Матеріал петель - пластик
Колір петель - білий
За типом закриття - звичайне закриття
Злив води в каналізацію - косою
Filters Warranty - 7 років
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kolo |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Білий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 780 мм |
| Довжина | 640 мм |
| Ширина | 354 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Filters Warranty | 7 років |
| Вага | 28.000224001792013 кг |
| Категорія | Компакти |
| Колекції | Freja |
| Комплектація | кришка, унітаз, бачок |
| Кришка для унітазу | поліпропілен |
| Матеріал | фарфор |
| Матеріал петель | пластик |
| Наявність | складська позиція |
| За типом закриття | звичайне закриття |
| Поверхня | гладка |
| Підведення води | нижній |
| Злив води в каналізацію | косий |
| Зливна воронка унітазу | по центру |
| Стиль | мінімалізм |
| Тип зливу води | подвійний 3/6л |
| Установка | підлоговий |
| Форма | овальна |
| Колір кришки | білий |
| Колір петель | білий |
| палети | 0.11 шт. |
- Ціна: 4 326 ₴



