Раковина Laufen Pro H8119510001041 (8.1195.1.000.104.1)

- В наявності
- Код: AG-247797
6 266,11 ₴
+380 (96) 930-30-22
- +380 (93) 930-30-22
- +380 (95) 930-30-22
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бренд - LAUFEN
Країна - Швейцарія
Колекції - Pro
Колір - білий
Матеріал - кераміка
Поверхня - глянцева
Стиль - мінімалізм
Форма - прямокутна
Застосування - Ванна
Розмір (Дхшхв), мм - 450×340
Категорія - Раковини
Установка - настінна, меблева, з напівп'єдесталом
Комплектація - перелив
Кількість отворів для змішувача - 1
Інші параметри - Перелив
Розташування отвори змішувача - по центру
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Laufen |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 10.900014170018421 кг |
| Висота | 450 мм |
| Інші параметри | Перелив |
| Категорія | Раковини |
| Кількість отворів для змішувача | 1 |
| Колекції | Pro |
| Комплектація | перелив |
| Матеріал | кераміка |
| Наявність | складська позиція |
| Поверхня | глянцева |
| Застосування | Ванна |
| Розташування отвори змішувача | по центру |
| Стиль | мінімалізм |
| Установка | настінна, меблева, з напівп'єдесталом |
| Форма | прямокутна |
| Ширина | 340 мм |
| палети | 0.04 шт. |
- Ціна: 6 266,11 ₴



