Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бренд - AM.PM
Країна - Німеччина
Колекції - Like
Колір - білий
Матеріал - акрил
Поверхня - гладка
Стиль - мінімалізм
Форма - прямокутна
Розмір (Дхшхв), мм - 20×560×1510
Категорія - Панелі для ванн
Комплектація - панель
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AM.PM |
| Країна виробник | Німеччина |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 1510 мм |
| Ширина | 560 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 14.999925000374997 кг |
| Категорія | Панелі для ванн |
| Колекції | Like |
| Комплектація | панель |
| Матеріал | акрил |
| Наявність | складська позиція |
| Поверхня | гладка |
| Стиль | мінімалізм |
| Форма | прямокутна |
| Колір | білий |
| палети | 0.05 шт. |
- Ціна: 3 671 ₴


