Кришка для унітазу Cersanit Etiuda Дюропластовая

- В наявності
- Код: AG-302699
2 409 ₴
+380 (96) 930-30-22
- +380 (93) 930-30-22
- +380 (95) 930-30-22
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бренд - Cersanit
Країна - Україна
Колекції - Etiuda
Колір - білий
Матеріал - дюропластів
Поверхня - глянцева
Стиль - мінімалізм
Розмір (Дхшхв), мм - 30×380×430
Категорія - Кришки та сидіння
Інші параметри - Антибактеріальне покриття (кришки)
Комплектація - кришка
Кришка для унітазу - дюропластів
Колір кришки - білий
Матеріал петель - метал
Колір петель - хром
За типом закриття - звичайне закриття
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cersanit |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 430 мм |
| Матеріал | Дюропластів |
| Колір | Білий |
| Ширина | 380 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.150001290000774 кг |
| Інші параметри | Антибактеріальне покриття (кришки) |
| Категорія | Кришки та сидіння |
| Колекції | Etiuda |
| Комплектація | кришка |
| Кришка для унітазу | дюропластів |
| Матеріал петель | метал |
| Наявність | замовлений товар |
| За типом закриття | звичайне закриття |
| Поверхня | глянцева |
| Стиль | мінімалізм |
| Колір кришки | білий |
| Колір петель | хром |
| палети | 0.01 шт. |
- Ціна: 2 409 ₴

