Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бренд - PRIMERA
Країна - Італія
Колекції - Topic
Колір - білий
Матеріал - фаянс
Поверхня - антибактеріальна, брудовідштовхуюча
Стиль - мінімалізм
Форма - закруглена
Застосування - унітаз
Розмір (Дхшхв), мм - 365×365×525
Категорія - Унітази
Установка - підвісний
Комплектація - унітаз, без кришки, кріплення
Злив води в каналізацію - горизонтальний
Інші параметри - Антибактеріальне покриття (кришки), Без обідка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Primera |
| Країна виробник | Італія |
| Колір | Білий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 365 мм |
| Довжина | 525 мм |
| Ширина | 365 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 28.99979700142099 кг |
| Інші параметри | Антибактеріальне покриття (кришки), Без обідка |
| Категорія | Унітази |
| Колекції | Topic |
| Комплектація | унітаз, без кришки, кріплення |
| Матеріал | фаянс |
| Наявність | замовлений товар |
| Поверхня | антибактеріальна, брудовідштовхуюча |
| Застосування | унітаз |
| Злив води в каналізацію | горизонтальний |
| Стиль | мінімалізм |
| Установка | підвісний |
| Форма | закруглена |
| палети | 0.05 шт. |
- Ціна: 5 150,26 ₴



