Раковина Cersanit Etiuda 65 см для людей з інвалідністю

- В наявності
- Код: AG-302690
5 639 ₴
+380 (96) 930-30-22
- +380 (93) 930-30-22
- +380 (95) 930-30-22
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бренд - Cersanit
Країна - Україна
Колекції - Etiuda
Колір - білий
Матеріал - фаянс
Поверхня - глянцева
Стиль - мінімалізм
Форма - прямокутна
Розмір (Дхшхв), мм - 155×660×550
Категорія - Раковини
Установка - настінна
Кількість отворів для змішувача - 1
Розташування отвори змішувача - по центру
Комплектація - раковина, перелив
Крило ліве, праве
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cersanit |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 19.200122880786438 кг |
| Висота | 155 мм |
| Довжина | 550 мм |
| Категорія | Раковини |
| Кількість отворів для змішувача | 1 |
| Колекції | Etiuda |
| Комплектація | раковина, перелив |
| Крило | ліве, праве |
| Матеріал | фаянс |
| Наявність | складська позиція |
| Поверхня | глянцева |
| Розташування отвори змішувача | по центру |
| Стиль | мінімалізм |
| Установка | настінна |
| Форма | прямокутна |
| Ширина | 660 мм |
| палети | 0.08 шт. |
- Ціна: 5 639 ₴



