Злив-перелив для умивальника хромований AlcaPlast

- В наявності
- Код: WZ-A328CR
616 ₴
+380 (96) 930-30-22
- +380 (93) 930-30-22
- +380 (95) 930-30-22
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Реалізуємо перелив для умивальника від чеського виробника, компанії AlcaPlast. Цей сантехнічний елемент надійно захищає від переповнення раковини. А його хромовані частини привабливо виглядають. Даний злив-перелив підійде як для мийки на кухні, так і для раковини у ванній кімнаті. Купити його у нас на сайті ви можете з дуже гідною ціною. Територія доставки — вся Україна.
Поліпропіленовий перелив для умивальника і для мийки
- Перелив для умивальника виконаний з якісного поліпропілену з хромованими елементами.
- Виріб відрізняється простотою монтажу та підключення. Воно не дає раковині переповниться.
- Чеський перелив універсальний. Він відмінно підходить і для мийки, розташованої на кухні.
- Дане сантехнічне виріб володіє тривалим терміном служби і зовсім недорого коштує.
Купіть чеський перелив для мийки з доставкою по Україні
Нашу компанію добре знають в Україні як відповідального постачальника якісної сантехніки. Виготовлений в Чехії перелив для мийки ви можете придбати у нас не тільки за вигідною вартості, але і з швидкою доставкою. Гарантуємо ідеальний технічний стан продукції та все необхідне для її установки в комплекті.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AlcaPlast |
| Країна виробник | Чехія |
| Довжина | 320 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 80 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Матеріал | метал/пластик |
| Категорія товарів | Аксесуари та комплектуючі |
| Найменування | Злив-перелив |
| Діаметр підключається труби | 40 мм |
| Покриття металу | Хром |
| Стан | Нове |
- Ціна: 616 ₴

