Зливний трап 150x150/50мм з пліч. підвід. пластик AlcaPlast

- В наявності
- Код: WZ-APV3
151 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (96) 930-30-22
- +380 (93) 930-30-22
- +380 (95) 930-30-22
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Область застосування: Для ванних кімнат і інших приміщень, де передбачається часте використання з регулярним стоком води в зливний трап Для водовідведення на рівні підлоги Для безбар'єрного доступу Вміст комплекту: Корпус зливного трапа з боковим підключенням до стоку Ø50 мм Пластикова решітка сіра Гідрозатвор – мокрий
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AlcaPlast |
| Країна виробник | Чехія |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 160 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Висота | 110 мм |
| Матеріал | пластик/сталь |
| Категорія товарів | Боковий підвід |
- Ціна: 151 ₴

