Зливний трап 150x150/110мм з прямою підведенням пластмасовий білий AlcaPlast
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Область застосування: Для ванних кімнат і інших приміщень, де передбачається часте використання з регулярним стоком води в зливний трап Для водовідведення на рівні підлоги Для безбар'єрного доступу Вміст комплекту: Корпус зливного трапа з прямим підключенням до стоку Ø110 мм Горловина зливного трапа 150×150 мм Пластикова решітка сіра Гідрозатвор – мокрий Комір 2-го рівня ізоляції Ø150 мм Комплект прокладок
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AlcaPlast |
| Країна виробник | Чехія |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 250 мм |
| Ширина | 270 мм |
| Висота | 190 мм |
| Матеріал | пластик/сталь |
| Категорія товарів | Пряме підведення |
- Ціна: 363 ₴


