Сифон для пральної машинки зовнішній хромований AlcaPlast

- В наявності
- Код: WZ-APS1
362 ₴
+380 (96) 930-30-22
- +380 (93) 930-30-22
- +380 (95) 930-30-22
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сухий клапан для запобігання запахів з каналізації Штуцер для шлангу Ø19 і 23 мм Підключення до зливної труби Ø32 мм Сервісний отвір для легкого чищення Матеріал: ABS – хромований Вміст комплекту: Корпус сифона Пластикове хромоване обрамлення Кулька гідрозатвори з пружиною
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AlcaPlast |
| Країна виробник | Чехія |
| Тип запчастин | Клапан |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 600 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Висота | 250 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Категорія товарів | Для пральних машин |
- Ціна: 362 ₴

