Сифон для пральної машинки зовнішній білий AlcaPlast

- В наявності
- Код: WZ-APS2
196 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (96) 930-30-22
- +380 (93) 930-30-22
- +380 (95) 930-30-22
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вентиляційний розривною клапан вирівнювання тиску в каналізаційній системі Вміст комплекту: Корпус сифона Обрамлення: пластик
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AlcaPlast |
| Країна виробник | Чехія |
| Колір | Білий |
| Вид запчастини | Клапан |
| Довжина | 100 мм |
| Тип запчастин | Клапан |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина | 100 мм |
| Висота | 50 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Категорія товарів | Для пральних машин |
- Ціна: 196 ₴

