Сифон для ванни автомат комплект білий AlcaPlast

- В наявності
- Код: WZ-A51B
1 423 ₴
+380 (96) 930-30-22
- +380 (93) 930-30-22
- +380 (95) 930-30-22
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Область застосування: Для зливу води з ванни в каналізаційний стік Для ванн стандартних розмірів Для ванн з випускним отвором Ø52 мм Вміст комплекту: Корпус сифона з системою переливу Поворотна пластикова накладка білого кольору Хромована сталева пробка Хромована решітка зливу з нержавіючої сталі Гідрозатвор сифона з поліпропілену, зварений ультразвуковим методом, стійкий до термічних і хімічних впливів Монтажний набір Профільне ущільнення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AlcaPlast |
| Країна виробник | Чехія |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 410 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Висота | 180 мм |
| Матеріал | пластик/сталь |
| Категорія товарів | Для ванни |
- Ціна: 1 423 ₴

