Силікон білий 310мл Ravak X01200
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики
Для приклеювання і герметизації піддонів і ванн.Силіконовий герметик RAVAK Proffesional чудово приклеюється до різних матеріалів які використовуються у виробництві душових куточків і акрилових ванн (скло, акрилу, полістиролу, алюмінію, лаку і т. д.). Довгострокові протигрибкові властивості, колірна стабільність і гігієнічні аспекти.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ravak |
| Країна виробник | Чехія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 70 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Висота | 230 мм |
| Категорія товарів | Аксесуари та комплектуючі |
| Колір | Білий |
| Основні | |
| Матеріал | Силікон |
- Ціна: 624 ₴


