Решітка для водовідвідного жолоби (нержавіюча сталь матова) AlcaPlast ZIP-850M
Доставка 0 грн.

- В наявності
- Код: WZ-ZIP-850M
2 195 ₴
+380 (96) 930-30-22
- +380 (93) 930-30-22
- +380 (95) 930-30-22
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Решітка для ринви Матеріал: нержавіюча сталь глянець AISI 304, DIN
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AlcaPlast |
| Країна виробник | Чехія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 580 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Висота | 40 мм |
| Матеріал | метал |
| Категорія товарів | Водостічні решітки |
| Спосіб монтажу | стандарт |
- Ціна: 2 195 ₴

