Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристика
Дозволяють швидко і легко виправити будівельні нерівності. Сполучні профілі знайдуть застосування в громадських місцях для з'єднання декількох душових куточків.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ravak |
| Країна виробник | Чехія |
| Колір | Білий |
| Колір профілю | Хром |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 20 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Висота | 1910 мм |
| Матеріал | метал |
| Категорія товарів | Аксесуари та комплектуючі |
| Варіанти скла | немає |
- Ціна: 720 ₴


