Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристика
RAVAK виробляє щорічно більш ніж 100 000 акрилових душових піддонів Kaskada, які по праву вважаються найбільш популярними в Європі глибокими піддонами за вигідною ціною. Піддон для всіх з різними способами установки. Якісний акрил гарантує довговічність виробу.Піддон Ronda підходить для душових куточків SKCP4, SKCP4 Free, SKKP6, BLCP4, PSKK3, NRKCP4, CSKK4, SMSKK4, BSSK3, BSKK4.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ravak |
| Країна виробник | Чехія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 1900 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Висота | 30 мм |
| Матеріал | метал |
| Категорія товарів | Аксесуари та комплектуючі |
| Колір профілю | хром |
| Варіанти скла | немає |
- Ціна: 1 104 ₴


