Піддон GIGANT 120x90 PRO Chrome білий Ravak XA04G701010
Доставка 0 грн.

- В наявності
- Код: WZ-XA04G701010
18 336 ₴
+380 (96) 930-30-22
- +380 (93) 930-30-22
- +380 (95) 930-30-22
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики
Дрібний піддон з антиковзаючим дном, яке підвищує безпеку при прийнятті душа в розкішних душових куточків.Низькі, міцні піддони мають антискользящую поверхню для підвищеної безпеки при прийнятті душу. Низька висота дозволяє створити безбар'єрний душовий куточок.Їх плоский дизайн підкреслює легкий зовнішній вигляд душового куточка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ravak |
| Країна виробник | Чехія |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 960 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Висота | 1250 мм |
| Матеріал | штучний камінь |
| Категорія товарів | Квадратні |
- Ціна: 18 336 ₴

