Панель фронтальна U 160 ST Ravak XAU0000007

- В наявності
- Код: WZ-XAU0000007
8 592 ₴
+380 (96) 930-30-22
- +380 (93) 930-30-22
- +380 (95) 930-30-22
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
характеристики
Продукція Polimat радує споживачів незмінною якістю, красивим дизайном і комфортними формами, що підтверджено європейським сертифікатом якості ISO 9001:2008.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ravak |
| Країна виробник | Чехія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 40 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Висота | 1620 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Категорія товарів | Панелі для ванн |
| Гарантія | 10 |
| Можливість комплектації гідромасажем | немає |
| Об'єм, л: | 0 |
| Підсвічування | немає |
- Ціна: 8 592 ₴

