Панель змиву Round White Koller Pool ROUND WHITE

- В наявності
- Код: WZ-ROUND WHITE
760 ₴
+380 (96) 930-30-22
- +380 (93) 930-30-22
- +380 (95) 930-30-22
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гарантія 6 років. Панель змиву ROUND з двома овальними кнопками відмінно підійде до будь-якого інтер'єру. Пропонується в трьох кольорах. Дизайн кожної деталі ретельно продумана для зручного користування.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Koller Pool |
| Країна виробник | Австрія |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 260 мм |
| Ширина | 190 мм |
| Висота | 50 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Категорія товарів | Кнопки управління |
- Ціна: 760 ₴

