Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
характеристики
Фронтальна панель служить для облицювання лицьової сторони ванни і володіє естетичною цінністю. Для установки фронатльной панелі необхідно наявність оригінальної опори для ванної. Кріплення для панелі необхідно докуповувати окремо! Панель встановлюється на ванни: Gentiana 140/150, Nev Day 140/150.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ravak |
| Країна виробник | Чехія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 1200 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Висота | 580 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Категорія товарів | Панелі для ванн |
| Гарантія | 10 |
| Можливість комплектації гідромасажем | немає |
| Об'єм, л: | 0 |
| Підсвічування | немає |
- Ціна: 15 936 ₴


