Панель бічна 75 U з кріпленням. Ravak CZ00130A00

- В наявності
- Код: WZ-CZ00130A00
6 432 ₴
+380 (96) 930-30-22
- +380 (93) 930-30-22
- +380 (95) 930-30-22
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
характеристики
Сучасна технологія виробництва дозволяє домогтися оригінальної форми ванни, а звукопоглинальний ефект забезпечить комфортний відпочинок. Сумісна з ванни RAVAK VANDA II.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ravak |
| Країна виробник | Чехія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 610 мм |
| Ширина | 760 мм |
| Висота | 30 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Категорія товарів | Панелі для ванн |
| Гарантія | 10 |
| Можливість комплектації гідромасажем | немає |
| Об'єм, л: | 0 |
| Підсвічування | немає |
- Ціна: 6 432 ₴

