Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
характеристики
Сучасна технологія виробництва дозволяє домогтися оригінальної форми ванни, а звукопоглинальний ефект забезпечить комфортний відпочинок.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ravak |
| Країна виробник | Чехія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 750 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Висота | 40 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Категорія товарів | Панелі для ванн |
| Гарантія | 10 |
| Можливість комплектації гідромасажем | немає |
| Об'єм, л: | 0 |
| Підсвічування | немає |
- Ціна: 6 432 ₴


