Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
характеристики
Панелі для ванни ідеальні для закриття простору під ванною. Застосування панелі є найкращим рішенням, насамперед, для гідромасажних ванн. Легко кріпиться і демонтується у разі, якщо необхідний доступ до простору під ванною. Закріплюється на несучій конструкції (т. зв. PANELKIT) за допомогою спеціальних сталевих пружин. Щілина між краєм ванни і верхньою межею панелі легко і акуратно заповнюється силіконовим герметиком.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ravak |
| Країна виробник | Чехія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 40 мм |
| Ширина | 320 мм |
| Висота | 600 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Категорія товарів | Панелі для ванн |
| Гарантія | 10 |
| Можливість комплектації гідромасажем | немає |
| Об'єм, л: | 0 |
| Підсвічування | немає |
- Ціна: 15 264 ₴


