Панель Virgo 180 Cersanit AZCB1001033351

- В наявності
- Код: WZ-AZCB1001033351
4 168,45 ₴
+380 (96) 930-30-22
- +380 (93) 930-30-22
- +380 (95) 930-30-22
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики
Панель Virgo 180 служить для закриття простору під ванною, створює цілісне сприйняття краси і затишку. В комплект входять кріплення до ванної.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cersanit |
| Країна виробник | Польща |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 60 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 1820 мм |
| Матеріал | Акрил |
| Категорія товарів | Панелі для ванн |
| Гарантія | 10 |
| Можливість комплектації гідромасажем | немає |
| Об'єм, л: | 0 |
| Підсвічування | немає |
- Ціна: 4 168,45 ₴

