Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
характеристики
Основна перевага панелі для ванн RAVAK - це поєднання якості та ціни. Панелі виготовлені з акрилу високої якості. Спокійні лінії панелі ідеально впишуться в дизайн Вашої ванної кімнати, і стануть її прикрасою.Поставляється без кріплень.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ravak |
| Країна виробник | Чехія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 30 мм |
| Ширина | 510 мм |
| Висота | 590 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Категорія товарів | Панелі для ванн |
| Гарантія | 10 |
| Можливість комплектації гідромасажем | немає |
| Об'єм, л: | 0 |
| Підсвічування | немає |
- Ціна: 17 376 ₴


