Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики
Панель Meza 160 служить для закриття простору під ванною, створює цілісне сприйняття краси і затишку. В комплект входять кріплення до ванної.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Cersanit |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 1650 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Висота | 500 мм |
| Матеріал | Акрил |
| Категорія товарів | Панелі для ванн |
| Гарантія | 10 |
| Можливість комплектації гідромасажем | немає |
| Об'єм, л: | 0 |
| Підсвічування | немає |
- Ціна: 2 613,66 ₴


