Панель Lorena/Flawia/Octavia 150 Cersanit AZCB1000340072

- В наявності
- Код: WZ-AZCB1000340072
3 554,72 ₴
+380 (96) 930-30-22
- +380 (93) 930-30-22
- +380 (95) 930-30-22
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики
Панель Lorena/Flawia/Octavia 150 служить для закриття простору під ванною, створює цілісне сприйняття краси і затишку. В комплект входять кріплення до ванної.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Cersanit |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 1530 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Висота | 50 мм |
| Матеріал | Акрил |
| Категорія товарів | Панелі для ванн |
| Гарантія | 10 |
| Можливість комплектації гідромасажем | немає |
| Об'єм, л: | 0 |
| Підсвічування | немає |
- Ціна: 3 554,72 ₴

