Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гарантія 10 років .Панель Karina 150 L до асиметричної ванни Koller Pool безсумнівно стане відмінним доповненням до вашої ванні. Завдяки їй ви зможете закрити ті сторони ванни, які не біля стіни, тим самим надати ванній кімнаті більше елегантності і затишку. Матеріал, з якого виготовлена панель, це англійський акрил високої якості.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Koller Pool |
| Країна виробник | Австрія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 2100 мм |
| Ширина | 570 мм |
| Висота | 30 мм |
| Матеріал | Акрил |
| Категорія товарів | Панелі для ванн |
| Гарантія | 10 |
| Можливість комплектації гідромасажем | немає |
| Об'єм, л: | 0 |
| Підсвічування | немає |
- Ціна: 6 109 ₴


