Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Панель Karina new 150x100 L/P
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Koller Pool |
| Країна виробник | Австрія |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1870 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Висота | 580 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Акрил |
| Категорія товарів | Панелі для ванн |
| Гарантія | 10 |
| Можливість комплектації гідромасажем | немає |
| Об'єм, л: | 0 |
| Підсвічування | немає |
- Ціна: 6 109 ₴


