Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики
Дрібний піддон з антиковзаючим дном, яке підвищує безпеку при прийнятті душу. Високоякісний композитний матеріал забезпечує довговічність і міцність.Низькі, міцні піддони мають антискользящую поверхню для підвищеної безпеки при прийнятті душу. Низька висота дозволяє створити безбар'єрний душовий куточок.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ravak |
| Країна виробник | Чехія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 40 мм |
| Ширина | 900 мм |
| Висота | 110 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Категорія товарів | Панелі для ванн |
| Гарантія | 10 |
| Можливість комплектації гідромасажем | немає |
| Об'єм, л: | 0 |
| Підсвічування | немає |
- Ціна: 4 032 ₴


