Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
характеристики
Панель фронтальна надає естетичний вигляд ванні, закриваючи її лицьову сторону. Для встановлення передньої панелі необхідно наявність оригінальної опори для ванної та кріплення панелі.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ravak |
| Країна виробник | Чехія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 2010 мм |
| Ширина | 590 мм |
| Висота | 700 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Категорія товарів | Панелі для ванн |
| Гарантія | 10 |
| Можливість комплектації гідромасажем | немає |
| Об'єм, л: | 0 |
| Підсвічування | немає |
- Ціна: 14 496 ₴


