Ніжки до акрил.ванн Rosa / Asyммetric II (універсальна) Ravak CY55000000
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
характеристики
Універсальна опорна конструкція призначена для акрилових ванн і служить для простого вирівнювання площини ванни. Великий асортимент товарів дозволить обладнати ванні кімнати різних размеровУстановленную таким способом ванну можна обкласти цеглою і облицювати кахлем. Опора універсальна Ravak Rosa арт. CY55000000 підходить до: Ванн Rosa I Ванн Rosa II Ванн Rosa 95.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ravak |
| Країна виробник | Чехія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 150 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Висота | 50 мм |
| Матеріал | метал |
| Категорія товарів | Опори для ванни |
| Гарантія | 10 |
| Можливість комплектації гідромасажем | немає |
| Об'єм, л: | 0 |
| Підсвічування | немає |
- Ціна: 2 736 ₴


