Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
характеристики
Універсальна опорна конструкція призначена для акрилових ванн і служить для простого вирівнювання площини ванни. Великий асортимент товарів дозволить обладнати ванні кімнати різних размеровУстановленную таким способом ванну можна обкласти цеглою і облицювати кахлем. Опора Ravak BeHappy підходить до: Ванни Ravak BeHappy 1500 x 750 L; Ванни Ravak BeHappy 1500 x 750 R; Ванни Ravak BeHappy 1600 x 750 L; Ванни Ravak BeHappy 1600 x 750 R; Ванни Ravak BeHappy 1700 x 750 L; Ванни Ravak BeHappy 1700 x 750 R;
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ravak |
| Країна виробник | Чехія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 660 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Висота | 80 мм |
| Матеріал | метал |
| Категорія товарів | Опори для ванни |
| Гарантія | 10 |
| Можливість комплектації гідромасажем | немає |
| Об'єм, л: | 0 |
| Підсвічування | немає |
- Ціна: 2 332 ₴


