Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристика
Підходять для піддонів з композитного матеріалу. Завдяки ніжкам піддон легко встановлюється на вже облицьований плиткою підлогу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ravak |
| Країна виробник | Чехія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 770 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Висота | 50 мм |
| Матеріал | метал |
| Категорія товарів | Опори для ванни |
| Гарантія | 10 |
| Можливість комплектації гідромасажем | немає |
| Об'єм, л: | 0 |
| Підсвічування | немає |
- Ціна: 1 776 ₴


