Монтажний набір універсальний Ravak A000000004
Доставка 0 грн.

- В наявності
- Код: WZ-A000000004
1 344 ₴
+380 (96) 930-30-22
- +380 (93) 930-30-22
- +380 (95) 930-30-22
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристика
Монтажний набір застосовується для ущільнення душового піддону при його установці у ванній кімнаті вже повністю викладена кахлем. Ми пропонуємо монтажний набір, що містить силіконовий герметик RAVAK Professional, монтажну стрічку та дві декоративні планки. Універсальний монтажний набір призначений для всіх піддонів, що монтуються у кутах. Для піддонів, встановлених в нішу, необхідно додатково придбати декоративну планку. В результаті Ви досягнете ідеального прилягання піддона до поверхні стін.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ravak |
| Країна виробник | Чехія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 90 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Висота | 1260 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Категорія товарів | Аксесуари та комплектуючі |
| Колір профілю | білий |
| Варіанти скла | немає |
- Ціна: 1 344 ₴

