Кронштейн для умивальника Classic Mini 400 Ravak B14000100P
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики
Красивий і практичний. Призначений для самих маленьких ванних кімнат і WC. Можливість розміщення в кутку.Монтаж на стіну за допомогою кронштейна або разом з шафкою SD 400 Classic. Не призначений для самостійного використання. У комплектацію виробу входить монтажний набір (сполучні дюбеля, гвинти тощо).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ravak |
| Країна виробник | Чехія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 240 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Висота | 60 мм |
| Матеріал | метал |
| Категорія товарів | Аксесуари та комплектуючі |
| Гарантія | 10 |
| Колір виробу | Хром |
| Спосіб монтажу | Настінний |
- Ціна: 4 944 ₴


