Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристика
Призначене для акрилових ванн
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ravak |
| Країна виробник | Чехія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 50 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Висота | 390 мм |
| Матеріал | метал |
| Категорія товарів | Аксесуари та комплектуючі |
| Колір профілю | немає |
| Варіанти скла | немає |
- Ціна: 1 776 ₴


