Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристика
Призначене для акрилових ванн
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ravak |
| Країна виробник | Чехія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 550 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Висота | 50 мм |
| Матеріал | метал |
| Категорія товарів | Аксесуари та комплектуючі |
| Гарантія | 10 |
| Можливість комплектації гідромасажем | немає |
| Об'єм, л: | 0 |
| Підсвічування | немає |
- Ціна: 2 304 ₴


