Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
характеристики
Необхідне комплектуючий виріб для: Ванни Ravak 10° 160x95 R (арт. C841000000); Ванни Ravak 10° 170x10 R (арт. C821000000); Ванни Ravak 10° 170x10 L (арт. C811000000); Ванни Ravak 10° 160x95 L (арт. C831000000).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ravak |
| Країна виробник | Чехія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 500 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Висота | 50 мм |
| Матеріал | метал |
| Категорія товарів | Аксесуари та комплектуючі |
| Гарантія | 10 |
| Можливість комплектації гідромасажем | немає |
| Об'єм, л: | 0 |
| Підсвічування | немає |
- Ціна: 1 968 ₴


